به مجتمع دندان پزشکی کرمان کلینیک خوش آمدید

ترمیمی و زیبایی

ارتودنسی

جراحی و ایمپلنت

کودکان

درمان کامل مشکلات دندان

خدمات جامع دندانپزشکی

در مجتمع دندان پزشکی کرمان کلینیک کلیه خدمات دندان پزشکی جهت درمان شما بیماران عزیز انجام میشود، همچنین این مجتمع با کلیه بیمه های تکمیلی قرارداد دارد و در خدمت شما عزیزان است.

بلیچینگ

سفید کردن دندان حرفه ای معمول ترین روش سفید کردن دندان است، تیم دندان پزشکی کرمان کلینیک میتوانند به شما بگویند که بلیچینگ برای شما مناسب است یا خیر و اگر مناسب بود بر چگونگی آن نظارت خواهند داشت.

جراحی لثه

جراحی لثه کاربردهای متعددی دارد که از جمله آن ها میتوان به جراحی افزایش طول تاج جهت روکش دندان و لیفت لثه جهت پروسه های طراحی لبخند اشاره کرد. همچنین رفع تیرگی و بد رنگی های لثه از جمله درمان های این دسته قرار میگیرد.

جراحی فک و صورت

خارج سازی دندان های عقل نهفته، برداشت تومورهای فکی و همچنین جراحی قرار دادن ایمپلنت به منظور جایگزینی دندان های از دست رفته از جمله خدمات قابل ارائه در این حوزه است.

درمان ریشه و عصب کشی

درمان ریشه با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا که توسط دستگاه های هوشمند اپکس لوکیتور و موتور روتاری انجام میپذیرد. این روش نسبت به روش سنتی که با فایل های دستی انجام میشد بسیار سریعتر و باکیفت تر است.

پروتزهای دندانی

خدمات این بخش را روکش های تمام سرامیک که با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از دستگاه های CAD/CAM ساخته میشوند و دیگر درمان هایی همچون اور دنچرهای متکی بر ایمپلنت و... تشکیل میدهند

رادیولوژی

هر چند که دوز اشعه مورد استفاده در گرافی های دندانپزشکی بسیار اندک میباشد ولی ما تمام تلاش خود را بکار برده ایم تا با استفاده از دستگاه های رادیوگرافی دیجیتال میزان اشعه دریافتی را به حداقل برسانیم و همچنین با توجه به امکان ذخیره گرافی ها در سیستمی هوشمند (بر خلاف گرافی های سنتی) امکان دسترسی و استفاده از آن ها را تا سالیان سال فراهم آوریم.
میخوای بدونی درمانت چقدر هزینه داره؟

برآورد حدودی هزینه های درمان دندان

به منظور راحتی مراجعین عزیز مجتمع دندان پزشکی کرمان کلینیک، فرمی را برای شما درنظر گرفته ایم که به صورت حدودی هزینه درمانی شما را تخمین می زند، البته این هزینه حدودی بوده و برای اطمینان از هزینه نهایی بایستی جهت معاینه حضوری مراجعه نمایید.

دچار مشکلات دندان هستید؟

ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم!

در صورت بروز هر یک از علائم زیر، فورا به ما مراجعه کنید:

  • دندان درد شديد يا خونريزي
  • شکستن دندان
  • خونریزی در لثه

خیابان شفا، کوچه یک

ایران، کرمان

۰۳۴۳۲۴۸۳۳۳۶

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - پنج شنبه : 9:00 - 21:00

اینستاگرام

آیدی: Kermanclinic.Dentistry